İNSAN KAYNAKLARI

Firmamız hedeflerine ulaşabilmek ve başarılı olabilmek için en önemli kaynağı insan olarak görmektedir. Bu nedenle gelecekte başarı potansiyeli yüksek çalışanlar yetiştirerek, insan kaynaklarını güçlü tutmayı hedeflemektedir.

 

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde bugün ulaşmış olduğumuz kalite ve başarılar ile Arkpan Elektromekanik Ailesi çalışanlarımızla birlikte daha da yukarı taşımak ve bunu gerçekleştirirken değerlerimizin en üst katmanında insan odaklı yönetim gösterme başarısını çalışanlarımıza, müşterilerimize ve paydaşlarımıza aktarmaktır.

 

Bu süreçte vizyonumuz;motivasyon ve tecrübelerini harmanlayarak takım çalışması, ekip ruhu ve kaynakları verimli kullanan çalışan profili oluşturmaktır.

 

Çalışanlarımızı yüksek performansa ulaştırmak için etkili performans değerlendirme sistemlerine tabi tutmak, gerekli eğitimleri almalarını sağlamak, gelişim ve kariyer haritalarını birlikte çizerek kendilerini yetkinlikler açısından geliştirmelerine yardımcı olmak esastır.

ARKPAN "imagineering solutions"

 

2015 yılında ARKPAN ELEKTROMEKANİK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı altında yapılanan firmamız; mühendislik, elektrik, pano, otomasyon, satış ve pazarlama alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © 2022 ArkPan

Sitemap  |  Tasarım : interbim.com